br. Antoni Sieroń

Żył w latach

(1904-1971)
Urodził się 26 stycznia 1904 r. w Woli Otałężskiej k. Mielca, jako syn Józefa i Katarzyny Janeczek. Nowicjat rozpoczął 8 września 1928 r. w Dębowcu. Pierwszą profesję zakonną złożył 8 września 1929 r. w Dębowcu na ręce ks. Augusta Gauthier, zaś wieczystą 15 grudnia 1935 r. również na ręce ks. superiora Augusta Gauthier. Placówki i urzędy: 1929-1930 przebywał w Dębowcu, 1930-1934 przebywał w Hurku i prowadził gospodarstwo rolne, 1934-1938 przebywał w Dębowcu, pomagając przy gospodarstwie i w ogrodzie, 1938-1971 przebywał w domu generalnym Zgromadzenia, opiekując się domem i ogrodem (1938-1939 w Turynie, 1939-1941 w Corps, 1941-1942 w Alai-Franchwville, 1942-1944 w Corps, 1944-1951 w Alai Franchwville, 1951-1971 w Rzymie). Zmarł 18 lutego 1971 r. w Rzymie w domu generalnym. Pochowany 21 lutego w grobowcu saletyńskim na cmentarzu w Rzymie.