br. Wojciech Cieślak

Żył w latach

(1901-1978)
Urodził się 20 marca 1901 r. w Otałęży k. Mielca, jako syn Michała i Zofii Adamczyk. Nowicjat rozpoczął 8 września 1928r. u Misjonarzy Matki Bożej z La Salette w Dębowcu. Pierwszą profesję zakonną złożył 8 września 1929 r. w Dębowcu na ręce ks. mistrza Augusta Gauthier, zaś wieczystą profesję 15 grudnia 1935 r. w Dębowcu na ręce ks. superiora Augusta Gauthier. Placówki i urzędy: 1929-1937 pracuje w kancelarii w Dębowcu, 1937-1938 pomoc duszpasterska w Villa Dominico, 1938-1940 pomoc duszpasterska w Rosario Paganini, 1940-1941 pomoc duszpasterska w Villa Dominico, 1941-1952 pomoc duszpasterska w Cordobie, 1952-1954 pomoc duszpasterska w Villa Santa Rosa k. Cordoby, 1954-1965 pomoc duszpasterska w Cordobie, 1965-1969 pomoc w administracji ”Posłańca” w Olivet, 1969-1978 pomoc w administracji „Posłańca” w Twin Lakes. Zmarł 24 lutego 1978 r. w Twin Lakes i tam pochowany 27 lutego na miejscowym cmentarzu.